KategorijosInformacija

 • AVENTOS HF AVENTOS HF dvigubų durelių pakėlimo sistema yra idealus sprendimas aukštoms ar vidutinėms sieninėms spintoms. Net ir labai dideli fasadai pakyla iš judėjimo trajektorijos, nevaržydami Jūsų darbo eigos. Tai taip patogu, kad fasadai gali saugiai likti atidaryti viso valgio gaminimo metu.AVENTOS HS Dideli fasadai pakyla ir pasisuka virš spintelių. Tai – AVENTOS HS, sistema, kuri užtikrina lengvą prieigą prie spintelių turinio. Net karnizai ir karūniniai profiliai gali būti laisvai naudojami.AVENTOS HL AVENTOS HL nedidelius fasadus pakelia lygiagrečiai aukštyn, todėl puikiai tinka montuoti aukštų spintų vidurinėje dalyje, kai virš yra daugiau fasadų. AVENTOS HK pakėlimo sistema pakelia fasadą aukščiau judėjimo trajektorijos, todėl ją galima saugiai palikti atidarytą visą valgio gaminimo laiką.AVENTOS HK Profesionalai renkasi šią pakėlimo sistemą – idealų pasirinkimą sunkiems fasadams. Virš spintelės reikia labai nedaug vietos fasado atidarymui. AVENTOS HK pakėlimo sistema pakelia fasadą aukščiau judėjimo trajektorijos, todėl ją galima saugiai palikti atidarytą visą valgio gaminimo laiką.AVENTOS HK top Gražu ir funkcionalu. Nors ir mažų gabaritų, ši sistema įspūdinga savo integruotomis savybėmis. Tai daro AVENTOS HK top sistemą tobulu pasirinkimu baldams, kai kiekviena detalė yra svarbi.AVENTOS HK-S AVENTOS HK-S atidarymo sistema mažoms spintelėms yra nepakeičiama optimaliam vietos išnaudojimui virš šaldytuvo ar aukštų spintų viršuje. Kompaktiškas pakėlimo mechanizmas puikiai tinka mažoms spintelėms ir išsiskiria montavimo paprastumu ir naudojimo patogumu.AVENTOS HK-XS Dėl itin mažų gabaritinių matmenų, AVENTOS HK-XS neriboja dizaino laisvės aukšose ir sieninėse spintelėse. Įmanomos net labai negilios spintelės. Sistemos mechanizmas yra simetriškas. Mažiems ir lengviems fasadams pakanka vieno mechanizmo kurioje nors pusėje. Dideliems ir sunkiems fasadams naudokite mechanizmus abiejose pusėse.

  Pakėlimo mechanizmai

  Pakėlimo mechanizmai
  Published : 2019-01-08 13:17:31 | Kategorijų Prekių grupės

  Daugiau
 • CLIP top BLUMOTION BLUMOTION integruota lanksto galvutėje. Įspūdingas laikrodžio tikslumo mechanizmas. Integruota stabdymo sistema yra inovatyviausia technologija. Švelnus begarsis uždarymas spintelėms.CLIP top CLIP top reiškia ypatingai paprastą reguliavimą ir montavimą, patikimą funkcionavimą ir patrauklų dizainą. Visos durelės su įmontuota CLIP top sistema atsidaro ir užsidaro ypač lengvai.MODUL MODUL suderinta užstūmimo ant plokštelės ir priveržimo varžtu funkcija pasiteisino per daugelį metų. Funkcionalus lankstas yra itin populiarus tarp baldų gamintojų. Lankste numatytas nesudėtingas durelių montavimas užstūmimu. Jo 3-mačio reguliavimo funkcija skirta tiksliam tarpų sulygiavimui. Integruota apsauga nuo nuėmimo laiko dureles reguliavimo metu.

  Lankstai

  Lankstai
  Published : 2019-01-08 12:52:54 | Kategorijų Prekių grupės

  Daugiau
 • LEGRABOX Stalčių šonai yra įspūdingai ploni (tik 12,8 mm), o jų vidus ir išorė – tiesūs. Puikiai dera visuose balduose. Atskirų stalčiaus komponentų spalvos tobulai suderintos, harmoningai siejasi vidus ir išorė.TANDEMBOX antaro TANDEMBOX antaro pasižymi tiesiu, stačiakampiu dizainu. Stalčius galima gaminti su paaukštinančiomis kartelėmis, arba dizaino elementais, kurie padaro šonus uždarus. Visų komponentų dažymas suderintas, pabrėžiant minimalistinį dizainą.TANDEMBOX plus TANDEMBOX plus yra tinkamas pasirinkimas daugeliui taikymų. Tiek su apvaliais paaukštinimo vamzdeliais, tiek ir uždarais šonais, stalčių sistema išsiskiria glotniu dizainu ir kompaktišku spalvų ir detalių rinkiniu.METABOX METABOX sistemą sudaro tik keletas komponentų, tačiau ji tinka labai daug atvejų. Stalčių sistemą galima montuoti įvairiausio pločio balduose, gaminti įvairaus aukščio ir ilgio stalčius, nevaržant dizaino laisvės.

  Stalčių sistemos

  Stalčių sistemos
  Published : 2019-01-08 12:45:41 | Kategorijų Prekių grupės

  Daugiau
 • MOVENTO bėgeliai Tobulas judėjimas – šūkis, kuris visada buvo mūsų gaminių plėtros varomoji jėga. Mūsų MOVENTO bėgelių sistema siūlo sinchronišką, sklandų judėjimą, keturmatį fasado reguliavimą ir dinaminę 40 ir 60 kg leistiną apkrovą – su aukšto lygio patvarumu ir mažu nusėdimo koeficientu. Galite sureguliuoti ne tik fasadų vertikalią padėtį ir pasvirimą. MOVENTO taip pat suteikia galimybę reguliuoti į šonus ir gylį. Tarpelių sulygiavimas yra greitas ir lengvas, tikslus, be įrankių.TANDEM bėgeliai TANDEM paslėptų bėgelių sistema mediniams stalčiams, pasižyminti plunksnos lengvumo slydimu, atneša aukštą judėjimo kokybę į visas namų erdves. TANDEM gali pasiūlyti kiekvienam kambariui tinkantį sprendimą renkantis iš įvairių ilgių, apkrovos lygių 30 ir 50 kg, pilną ar dalinį ištraukimą.STANDARD bėgeliai STANDARD bėgelių sistema nepakeičiama metams bėgant. Tai optimali produkcija funkcinėms medžio baldų konstrukcijoms.

  Bėgelių sistemos

  Bėgelių sistemos
  Published : 2019-01-08 12:41:53 | Kategorijų Prekių grupės

  Daugiau
 • AMBIA-LINE Vidinės stalčių LEGRABOX erdvės skirtukų sistema susideda iš elegantiškų rėmelių, kurie sukuria balduose tvarką. Kompaktiškas tačiau išsamus rėmelių asortimentas siūlo plačias dizaino ir organizavimo galimybes baldų vidui. AMBIA-LINE siūlo praktišką funkcionalumą kasdieniam taikymui. Rėmelius lengva įdėti ir paprasta reguliuoti pagal poreikį. Magnetas patikimai prisitvirtina prie matalinių nugarėlių ar kitų rėmelių, o neslystančios kojelės laiko rėmelius vietoje.ORGA-LINE Aukštos kokybės vidinių pertvarėlių sistema, kuri daro stebuklus žemuose ir aukštuose stalčiuose. Bet kurie daiktai – buteliai, puodai, keptuvės, stalo įrankiai – viskas idealiai sutvarkyta. Aiškiai viską matykite ir derinkite erdvę prie savo poreikių. Įspūdinga tvarka ir lengva prieiga įvairiuose stalčiuose. Tinka nominaliems ilgiams nuo 450 iki 650 mm.

  Stalčių skirtukų sistemos

  Stalčių skirtukų sistemos
  Published : 2019-01-08 12:37:07 | Kategorijų Prekių grupės

  Daugiau
 • Gręžimo ir įterpimo staklės Platus gręžimo ir presavimo staklių asortimentas pritaikytas visoms kasdienėms montavimo situacijoms. Greitas nustatymas ir lengvas darbas užtikrina efektyvų visos Blum furnitūros montavimą.Surinkimo įrankiai ir prietaisai Galite optimizuoti Blum stalčių sistemų montavimą naudodami praktiškas montavimo priemones, pritaikytas Jūsų poreikiams. Tai taip pat puikiai tinka mažoms partijoms. Mūsų montavimo įrenginiais lengva naudotis, jie ilgaamžiai – Jūsų darbo efektyvumui.Surinkimo šablonai Laiko patikrinti kasdieniame darbe Blum šablonai ir matricos padeda montuoti visus Blum gaminius. Tai puiki didelio tikslumo ir praktinės vertės kombinacija, itin vertinama dirbtuvėse ir tiesiogiai darbo vietoje.

  Montavimo įrenginiai

  Montavimo įrenginiai
  Published : 2019-01-08 12:34:53 | Kategorijų Prekių grupės

  Daugiau