KategorijosInformacija

<< 1 2 >>
 • Į nišą įvažiuojančių durų sistema naujiems erdvių konceptamsNaujoji produktų kategorija, kuri suteikia neribotas galimybes kuriant multifunkcines erdves. REVEGO unikali išvažiuojančių durų sistema su integruotomis technologijomis, atveria ir paslepia gyvenamąsias erdves. Nesvarbu viengubų ar dvigubų durų variantas, visos durys paslepiamos siauroje nišoje. Uždarius REVEGO duris visiškai paslepiamos šoninės nišos ir vidiniai baldai. Lengvu prisilietimu greitai atidarysite ir vėl uždarysite Jums reikalingą erdvę. Unikalus dizainas ir įvairių derinių pasirinkimasREVEGO asortimento įvairovė atveria naujas dizaino galimybes baldų projektavime ar net ištisose gyvenamosiose erdvėse. REVEGO uno ir REVEGO duo gali būti derinami pagal poreikį, tačiau puikiai veikia ir atskirai. Skirtingi nominalūs ilgiai leidžia lanksčiai prisitaikyti montuojant. REVEGO įkvepia kitokį požiūrį erdvės planavimui ir baldų konstrukcijai, siekiant sukurti geresnę gyvenimo kokybę. Cokolio variantai – REVEGO gali būti įgyvendintas su dugno konstrukcija arba be jos. REVEGO taip pat pasižymi aukščiausios kokybės veikimu ir patogumu, kurių ir tikitės iš Blum. Dėka TIP-ON technologijos, fasadai atsidaro vos prisilietus – jokių rankenėlių. Erdvės uždarymui pakanka lengvo paspaudimo, durys išvažiuoja iš nišos, dar vienas paspaudimas ir baldai paslepiami. Lengvas projektavimas ir montavimasProjektavimui naudokite specialų Blum REVEGO Konfigūratorių. Jo pagalba išvengsite klaidų, taip pat iš karto gausite gamybai reikalingus failus. Standartizuotas durų nišos plotis palengvina projektavimą. Nesvarbu viengubos ar dvigubos durys, REVEGO suteikia beribes galimybes planuoti erdves esančias šalia ir gali būti greitai integruojamos į virtuvių ar kitų baldų sistemas. Puikiai apgalvotoje nišoje integruoti visi esminiai komponentai. Tai reiškia, kad nebereikia gabenti detalių atskirai, bei baldą surinkinėti kliento namuose. Konstrukciją galima iškart surinkti gamybinėse patalpose ir tik po to pristatyti klientui.

  REVEGO

  REVEGO
  Published : 2024-03-13 08:27:59 | Kategorijų Naujienos

  Daugiau
 • Grožis – išorėje, jėga – viduje Naujoji pakėlimo sistema leidžia atsisakyti mechanizmų dangtelių, todėl nebereikia derinti dangtelių spalvos prie baldų korpuso medžiagos. Visas dėmesys spintelės viduje laikomiems daiktams. Atidarius fasadą matoma vienintelė, labai plona, pakėlimo sistemos detalė. Dizaino laisvė Simetriškų pakėlimo mechanizmų tipai užtikrina baldų sprendimų įvairovę, galima projektuoti fasadus iki 18 kg svorio. Nesvarbu, kokią medžiagą fasadams pasirinksite – medį, MDF, stiklą su siaurais ar plačiais aliuminio profilio rėmeliais. Taip pat galima rinktis variantą su TIP-ON atidarymo technologija. Mechaninė atidarymo sistema veikia nuo paspaudimo, todėl ant fasadų nereikės rankenėlių. Galima projektuoti spintelės iki 600 mm aukščio ir 1800 mm pločio. Integruotas pakėlimo mechanizmas Dėka siauros ir kompaktiškos konstrukcijos AVENTOS HKi galima integruoti į spintelės korpuso plokštę. Pakėlimo mechanizmas susilenkia ir pasislepia baldo briaunoje, taip atverdamas naujas estetiškas dizaino galimybes.

  AVENTOS HKi

  AVENTOS HKi
  Published : 2023-09-21 14:47:35 | Kategorijų Naujienos

  Daugiau
 • Išskirtinė elegancija Tekstūrų ir tamsių spalvų derinys. Juoda tekstūrinė „Carbon Look“ – elegancijos ir dizaino derinys. Interjeruose lengvai suderinsite metalą, akmenį, sodrias spalvas ir žvilgesį. Ne tik moderniam miesto interjerui bet ir stilingam būstui gamtos apsuptyje. Charakteringas unikalumas Dabartinės tendencijos leidžia kurti išskirtinius interjerus ir nesivadovauti jokiomis taisyklės, tik savo skoniu. Charakteringas vintažinis interjeras. Stalčiaus šonas su sodria rūdžių spalva „Noble Rust“ suteikia baldams ypatingą išvaizdą.

  myLEGRABOX special

  myLEGRABOX special
  Published : 2023-07-03 14:08:01 | Kategorijų Naujienos

  Daugiau
 • Mūsų sukurtas ir įrengtas Blum Inspirations namas laimėjo nominaciją, kaip vienas ispūdingiausių stendų. Straipsnis apie tai ČIA Interjero peržiūraPo parodos ekspozicinį namą perkėlėme šalia Vilniaus salono, Vilkpėdės g. 24, Vilnius. Jei nespėjote mūsų aplankyti parodos metu, tai galite padaryti atvykę pas mus. Dėl vizito susisiekite su savo asmeniniu Blulita vadybininku.

  Blum Inspirations namas RESTA 2023 parodoje

  Blum Inspirations namas RESTA 2023 parodoje
  Published : 2023-06-26 15:43:41 | Kategorijų Naujienos

  Daugiau
 • Blum Inspirations namas „Būsto anatomija“ laidoje
  Published : 2023-06-22 14:36:12 | Kategorijų Naujienos

  Daugiau
 • Klaipėdos salonas „Būsto anatomija“ laidoje
  Published : 2023-06-16 09:39:08 | Kategorijų Naujienos

  Daugiau
 • AVENTOS HF AVENTOS HF dvigubų durelių pakėlimo sistema yra idealus sprendimas aukštoms ar vidutinėms sieninėms spintoms. Net ir labai dideli fasadai pakyla iš judėjimo trajektorijos, nevaržydami Jūsų darbo eigos. Tai taip patogu, kad fasadai gali saugiai likti atidaryti viso valgio gaminimo metu. AVENTOS HS Dideli fasadai pakyla ir pasisuka virš spintelių. Tai – AVENTOS HS, sistema, kuri užtikrina lengvą prieigą prie spintelių turinio. Net karnizai ir karūniniai profiliai gali būti laisvai naudojami. AVENTOS HL AVENTOS HL nedidelius fasadus pakelia lygiagrečiai aukštyn, todėl puikiai tinka montuoti aukštų spintų vidurinėje dalyje, kai virš yra daugiau fasadų. AVENTOS HL pakėlimo sistema pakelia fasadą aukščiau judėjimo trajektorijos, todėl ją galima saugiai palikti atidarytą visą valgio gaminimo laiką. AVENTOS HK Profesionalai renkasi šią pakėlimo sistemą – idealų pasirinkimą sunkiems fasadams. Virš spintelės reikia labai nedaug vietos fasado atidarymui. AVENTOS HK pakėlimo sistema pakelia fasadą aukščiau judėjimo trajektorijos, todėl ją galima saugiai palikti atidarytą visą valgio gaminimo laiką. AVENTOS HK top Gražu ir funkcionalu. Nors ir mažų gabaritų, ši sistema įspūdinga savo integruotomis savybėmis. Tai daro AVENTOS HK top sistemą tobulu pasirinkimu baldams, kai kiekviena detalė yra svarbi. AVENTOS HK-S AVENTOS HK-S atidarymo sistema mažoms spintelėms yra nepakeičiama optimaliam vietos išnaudojimui virš šaldytuvo ar aukštų spintų viršuje. Kompaktiškas pakėlimo mechanizmas puikiai tinka mažoms spintelėms ir išsiskiria montavimo paprastumu ir naudojimo patogumu. AVENTOS HK-XS Dėl itin mažų gabaritinių matmenų, AVENTOS HK-XS neriboja dizaino laisvės aukšose ir sieninėse spintelėse. Įmanomos net labai negilios spintelės. Sistemos mechanizmas yra simetriškas. Mažiems ir lengviems fasadams pakanka vieno mechanizmo kurioje nors pusėje. Dideliems ir sunkiems fasadams naudokite mechanizmus abiejose pusėse.

  Pakėlimo mechanizmai

  Pakėlimo mechanizmai
  Published : 2019-01-08 13:17:31 | Kategorijų Prekių grupės

  Daugiau
 • CLIP top BLUMOTION BLUMOTION integruota lanksto galvutėje. Įspūdingas laikrodžio tikslumo mechanizmas. Integruota stabdymo sistema yra inovatyviausia technologija. Švelnus begarsis uždarymas spintelėms.CLIP top CLIP top reiškia ypatingai paprastą reguliavimą ir montavimą, patikimą funkcionavimą ir patrauklų dizainą. Visos durelės su įmontuota CLIP top sistema atsidaro ir užsidaro ypač lengvai.MODUL MODUL suderinta užstūmimo ant plokštelės ir priveržimo varžtu funkcija pasiteisino per daugelį metų. Funkcionalus lankstas yra itin populiarus tarp baldų gamintojų. Lankste numatytas nesudėtingas durelių montavimas užstūmimu. Jo 3-mačio reguliavimo funkcija skirta tiksliam tarpų sulygiavimui. Integruota apsauga nuo nuėmimo laiko dureles reguliavimo metu.

  Lankstai

  Lankstai
  Published : 2019-01-08 12:52:54 | Kategorijų Prekių grupės

  Daugiau
 • LEGRABOX Stalčių šonai yra įspūdingai ploni (tik 12,8 mm), o jų vidus ir išorė – tiesūs. Puikiai dera visuose balduose. Atskirų stalčiaus komponentų spalvos tobulai suderintos, harmoningai siejasi vidus ir išorė.TANDEMBOX antaro TANDEMBOX antaro pasižymi tiesiu, stačiakampiu dizainu. Stalčius galima gaminti su paaukštinančiomis kartelėmis, arba dizaino elementais, kurie padaro šonus uždarus. Visų komponentų dažymas suderintas, pabrėžiant minimalistinį dizainą.TANDEMBOX plus TANDEMBOX plus yra tinkamas pasirinkimas daugeliui taikymų. Tiek su apvaliais paaukštinimo vamzdeliais, tiek ir uždarais šonais, stalčių sistema išsiskiria glotniu dizainu ir kompaktišku spalvų ir detalių rinkiniu.METABOX METABOX sistemą sudaro tik keletas komponentų, tačiau ji tinka labai daug atvejų. Stalčių sistemą galima montuoti įvairiausio pločio balduose, gaminti įvairaus aukščio ir ilgio stalčius, nevaržant dizaino laisvės.

  Stalčių sistemos

  Stalčių sistemos
  Published : 2019-01-08 12:45:41 | Kategorijų Prekių grupės

  Daugiau
<< 1 2 >>