Privatumo politika

 1. Kam naudojama Jūsų informacija?
  Kai perkate ką nors mūsų parduotuvėje, užsakymo procesui įvykdyti renkame Jūsų asmeninę informaciją, kaip kad Jūsų vardas, adresas, el. pašto adresas.
  Kai lankotės mūsų parduotuvėje, mes automatiškai gauname Jūsų kompiuterio interneto protokolo adresą, bei informaciją apie naršyklę bei operacinę sistemą, kurią naudojate.
  Su Jūsų sutikimu galime siųsti el. laiškus apie mūsų parduotuvę, naujas prekes, specialius pasiūlymus ir kitus atnaujinimus.
 2. Sutikimas

  Kaip gaunate mano sutikimą?
  Kai pateikiate savo asmeninę informaciją užsakymo užbaigimui, ar kreditinės kortelės patikrinimui, ar vykdant užsakymo grąžinimą - mes prašome sutikimo informacijos rinkimui ir naudojimui tik vienu konkrečiu tikslu.
  Jei mes prašome asmeninės informacijos papildomais tikslais, pvz. naujienlaiškių siuntimui, tai mes, arba paklausiame susisiekę tiesiogiai, arba prie veiksmo bus atskiras pasirinkimas, kur turėsite sutikti atskirai.
  Kaip atsisakyti sutikimo?
  • Jeigu po to persigalvojote, ir nebenorite leisti tvarkyti Jūsų duomenų, ar leisti mums naudoti Jūsų duomenų tam tikrais tikslais, pvz. naujienlaiškiams, susisiekite su mumis
  • el. paštu info@blulita.lt arba raštu: UAB „Blulita“, Vilkpėdės g. 24 LT-03151, Vilnius.
 3. Trečių šalių servisai
  Trečių šalių tiekėjai, kurių paslaugas naudojame renka tiek informacijos, kiek reikia, kad galėtume naudotis jų paslaugomis.
  Tam tikri paslaugų tiekėjai, tokie kaip atsiskaitymo paslaugų, turi savo privatumo politikas duomenims, kuriuos mes perduodame, jog galėtų būti įvykdytas apsipirkimas. Tokiu atveju, rekomenduojame perskaityti tiekėjų turimas privatumo politikas, kad galėtumėte geriau suprasti, kaip Jūsų duomenys bus tvarkomi šių tiekėjų.
  Atminkite, jog tam tikri tiekėjai gali būti kitoje jurisdikcijoje nei mes, ar Jūs, pvz. paslaugų tiekėjas esantis JAV. Todėl jei tęsite užsakymo apmokėjimą, kurį apdoros toks trečių šalių tiekėjas, Jūsų informacijai gali būti taikoma jurisdikcija tos šalies, kurioje yra šis tiekėjas.
  Kai tik paliksite mūsų svetainę, ar būsite nukreipti į trečios šalies svetainę, ar programėlę (aplikaciją), ši Privatumo politika nebėra taikoma.
 4. Nuorodos
  Kai spaudžiate ant nuorodų mūsų svetainėje, jos gali nukreipti į kitas svetaines. Mes nesame atsakingi už kitų svetainių taikomą privatumo politiką, ir rekomenduojame perskaityti tų svetainių privatumo politiką.
 5. Apsauga
  Norėdami apsaugoti Jūsų asmeninę informaciją, mes imamės visų reikiamų priemonių ir taikome geriausias praktikas užtikrinti, jog informacija nebus netinkamai prarasta, panaudota, prieita, atskleista, pakeista ar sunaikinta.
  Jeigu pateikiate savo kreditinės kortelės duomenis, informacija yra užšifruojama naudojant SSL. Norime atkreipti dėmesį, jog bet koks duomenų perdavimas internetu nėra 100% saugus. Mes laikomės visų PCI-DSS reikalavimų ir įgyvendiname papildomus visuotinai pripažintus standartus.
 6. Taikome šiuos informacijos saugojimo terminus:
  • Užsakymų informacija – iki 5 metų.
  • Pirkėjo informacija. Profilio informacija ir adresai – iki 5 metų nuo paskutinio veiksmo (profilio atnaujinimas, paskutinis įvykdytas užsakymas, prisijungimas prie paskyros).
 7. Slapukai
 8. Pateikiame sąrašą slapukų, kuriuos naudojame:

  PavadinimasTrukmėAprašymas
  _ga2 metaiNaudojamas atskirti vartotojus
  _gid24 valandosGoogle Analytics. Naudojamas atskirti vartotojus
  _gat10 minučiųGoogle Analytics
 9. Pakeitimai šiai privatumo politikai
  Pasiliekame teisę keisti šią Privatumo politiką bet kuriuo metu. Pakeitimai įsigalios iš karto po to, kai bus atnaujintas šis puslapis. Jei bus padaryti pakeitimai, mes informuosime Jus, kad žinotumėte, kokią informaciją renkame ir kaip ją naudojame.
  Jei mūsų parduotuvė bus įsigyta ar perleista kitai įmonei, Jūsų informacija bus perkelta naujiesiems savininkams, kad galėtų toliau Jums parduoti prekes.
 10. Klausimai ir kontaktinė informacija
  Jei norite gauti, pakoreguoti, ar pašalinti savo asmeninę informaciją, kurią mes turime, ar norite tiesiog sužinoti daugiau apie Privatumo politiką, susisiekite:
  • el. paštu info@blulita.lt arba
  • raštu: UAB „Blulita“, Vilkpėdės g. 24 LT-03151, Vilnius.