KategorijosInformacija

 • Asortimentas....Montavimas ir reguliavimas....Informacija Blum brošiūrojeNaujas minimalistinis dangtelių dizainas. Tiesios linijos, harmoningos proporcijos, glotnūs paviršiai. Nors ir mažų gabaritų, ši sistema įspūdinga savo integruotomis savybėmis. AVENTOS HK top sistema tobulas pasirinkimas baldams, kai kiekviena detalė yra svarbi. Spintelėms nuo 205 iki 600 mm aukščio ir iki 1800 mm pločio.Integruotos savybės AVENTOS HK top pasižymi svarbiomis integruotomis savybėmis, tokiomis kaip integruotas saugumo mechanizmas, reguliuojamas atsidarymo kampas. Net ir labai plačios ir sunkios durys atsidaro ir užsidaro itin lengvai.Du montavimo būdai Pasirinkite simetriškų pakėlimo mechanizmų montavimo būdą. Galite įgręžti kiaurymes spintelės korpuse ir naudoti iš anksto paruoštus eurovaržtus, arba prisukti mechanizmus medvaržčiais naudodamiesi integruota pozicionavimo funkcija.Montavimas ir reguliavimas

  AVENTOS HK top

  AVENTOS HK top
  Published : 2019-02-26 16:08:26

  Daugiau
 • Tamsios spalvos baldai spinduliuoja eleganciją – viduje ir išorėje. Juodos spalvos lankstai nepastebimai įsilieja į baldų vidų pridėdami neišsiskiriančius akcentus. Jie suteikia naujas dizaino galimybes kuriant dailius baldus visoms erdvėms.Asortimentas .... Informacija Blum katalogeStandartinis 110° Kam rinktis vieną priedą, jei gali turėti juos visus viename? CLIP top BLUMOTION – visapusiškas lankstų funkcionalumas ir švelnus užsidarymas.Vienos plokštumos lankstas Vidinio montavimo vienos plokštumos CLIP top BLUMOTION lankstai taip pat gali būti juodos spalvos.Lankstas aliuminio rėmeliui Juodos „Onyx“ spalvos Clip top lankstai tinka harmoningai derinant skirtingas medžiagas, tokias kaip medį ir aliuminį.

  Juodos spalvos CLIP top BLUMOTION

  Juodos spalvos CLIP top BLUMOTION
  Published : 2019-02-26 16:05:42

  Daugiau
 • Naujasis tvirtinimo metodas ploniems fasadams yra paremtas EXPANDO T technologija. Vienas sprendimas trims taikymams. Vieningą tvirtinimo sistemą, kuri gali būti naudojama trims taikymams: sieninėms spintelėms, durelėms ir stalčiams. Baldai su plonais fasadais gaminami nesudėtingai, laiko patikrintas Blum funkcionalumas pritaikomas visose namų erdvėse.Asortimentas....Montavimas ir reguliavimas....Informacija Blum kataloge Sieninės spintelėsDauguma pakėlimo sistemų (AVENTOS HK, HS, HL, HK top) gali būti naudojamos su plonais fasadais. Tvirtinimo pozicijos išlieka nepakitę. DurelėsNaudojant EXPANDO T nebereikia gręžti kiaurymės lanksto galvutei. Švelnaus užsidarymo sistema BLUMOTION jau integruota lankste plonoms durelėms CLIP top BLUMOTION. StalčiaiPloni fasadai ypatingai pabrėžia plonus LEGRABOX stalčių šonus. Tvirtinimo pozicijos išlieka nepakitę, todėl fasadą galima pritvirtinti per trumpiausią laiką.

  Ploni fasadai su EXPANDO T

  Ploni fasadai su EXPANDO T
  Published : 2019-02-25 16:42:48

  Daugiau
 • Asortimentas....Informacija Blum brošiūrojeVienas bėgelis – visoms trims technologijoms. Skirtas naudojimui su BLUMOTION, TIP-ON BLUMOTION ar SERVO-DRIVE. LEGRABOX ir MOVENTO sistemoms.Optimizuotas BLUMOTION veikimas Stalčiai uždaromi pastumiant pakankamai energingai – tai įkrauna atidarymo sistemą ir perjungia judesį į stabdymą. Naujoji BLUMOTION S sistema turi optimizuotą švelnų uždarymą, todėl stalčiai užsidaro dar švelniau ir tyliau.TIP-ON BLUMOTION Jei norite dar daugiau patogumo, rinkitės mechaninę sistemą atidarymui paspaudžiant. Bėgelis išlieka tas pats – tiesiog be įrankių prisegamas TIP-ON modulis. BLUMOTION tampa patikima TIP-ON BLUMOTION sistema, užtikrinančia automatinį atidarymą ir tobulai švelnų užsidarymą.Su SERVO-DRIVE Rankos užimtos? Jokių problemų. SERVO-DRIVE užtikrina elektroninį atidarymą paspaudus, be abejo išlieka ir patikimas švelnus užsidarymas. Visi komponentai yra suderinami su BLUMOTION S bėgeliais atidarymo ir uždarymo palengvinimui.

  BLUMOTION S bėgeliai

  BLUMOTION S bėgeliai
  Published : 2018-08-31 09:07:24

  Daugiau