Didžiuojamės ir remiame Lietuvos vyrų paplūdimio tinklininkus PATRIKĄ STANKEVIČIŲ ir AUDRIŲ KNAŠĄ, kurie dalyvaudami pasaulio ir Europos čempionatų etapuose varžosi dėl patekimo į Paryžiaus olimpines žaidynes.

Trumpai apie CEV „Tautų taurės“ paplūdimio tinklinio
preliminaraus etapo A grupės turnyrą:

Pergalė ketvirtfinalyje 2-1 (18:21, 21:15, 15:10) prieš ukrainiečius S. Popovą ir Maksymą Gladuną.

Pergalė pusinalyje 2-0 (21:13, 21:17) prieš vengrus Csanadą Petiką ir Domonkosą Doczi.

Finale, po nelengvos pradžios 2-0 (21:19, 21:14) palaužė belgus Gillesą Vandecaveye ir Louisą Vandecaveye. Tai reiškė, kad komandoms teko žaisti auksinį setą.

Auksiniame sete iškart laimėjo pirmus tris taškus ir vėliau užtikrintai dominavo, nepalikdavo varžovams net minčių apie kitokią baigtį. Auksinį setą mūsiškiai laimėjo 15:8.

Stankevicius-Knasas

CEV Nations Cup Vilnius - (Preliminary Phase)

2024-05-17/19

Sveikiname su pergale, kuri užtikrino kelialapį į turnyro finalą Jūrmoloje, kuris vyks birželio 13-16 d. Finalinio CEV „Tautų taurės“ etapo nugalėtojai iškovos kelialapį į Paryžiaus olimpines žaidynes.

„Beach Pro Tour Challenge“ turnyras Xiamen Kinijoje

2024-04-28

Sveikiname iškovojus 9-ą vietą. Vyrų aštuntfinalyje, po atkaklios kovos 1-2 (17:21, 24:22, 10:15) nusileido brazilams Pedro Solberg/Guto.

Elite16 turnyras Tepic Meksikoje

2024-04-21

Sveikiname iškovojus 21-ą vietą. Pirmajame rate 0-2 (18:21, 19:21) pralaimėjo brazilams Pedro Solbergui ir Gustavo Carvalhaesui.

Beach Pro Tour Challenger“ turnyras Guadalajara Meksikoje

2024-04-14

Sveikiname iškovojus 17-tą vietą. Antrajame kvalifikacijos rate 2-0 (21:15, 14:13) nugalėjo kovos nebaigusius brazilus Vinicius/Heitor. Tačiau toliau nepasisekė.

„Beach Pro Tour Challenge“ turnyras Saquarema Brazijijoje

2024-03-31

Sveikiname iškovojus 25-tą vietą. Kvalifikacija pirmajame atrankos rate 2-0 (21:17, 21:10) nepaliko vilčių argentiniečiams Julianui Azaadui ir Macielui Torresui. Antrajame etape mūsiškiai po dramatiškos kovos 1-2 (21:17, 16:21, 13:15) pralaimėjo šveicarams Adrianui Heidrichui ir Leo Dillieriui.

„Beach Pro Tour Challenge“ turnyras Recife Brazilijoje

2024-03-24

Sveikiname iškovojus 9-ą vietą. Po atkaklios kovos 1-2 (21:16, 21:23, 11:15) nusileido amerikiečiams Schalk/Bourne.

Elite16 turnyras Dohoje

2024-03-09

Sveikiname iškovojus 21-ą vietą. Pirmajame rate patyrė apmaudžią nesėkmę 1-2 (21:18, 19:21, 15:17) pralaimėjo mačą olandams Stevenui van de Veldei ir Mathew Immersui.

Beach Pro Tour Challenger“ turnyras Nuvali Filipinuose

2023-12-03

Sveikiname iškovojus 3-ią vietą. Aštuntfinalyje 2-0 (21:14, 21:19) nugalėjo prancūzus Samuelį Cattet ir Olivierį Barthelemy. Ketvirtfinalyje akistata su Ispanijos paplūdimio tinklinio žvaigždėmis Pablo Herrera ir Adrianu Gavira 2-1 (21:16, 13:21, 15:9), pergalė ir žingsnis į pusfinalį. Po dramatiškos kovos 1-2 (16:21, 21:19, 13:15) pralaimėjo antriems pagal skirstymą australams Hodgesui/Schubertui. Kovoje dėl medalių 2-1 (23:21, 17:21, 15:10) nugalėjo anglų brolius Bello ir pirmą kartą Lietuvos istorijoje iškovoja "Beach Pro Tour Challenge" serijos turnyro bronzos medalius!

„Beach Pro Tour Challenge“ turnyras Tailande

2023-11-19

Sveikiname iškovojus 5-tą vietą. B grupės pusfinalyje 2-0 (21:13, 21:15) sutriuškino kinus Wu Jiaxin ir HA Likejiang. Turnyro aštuntfinalyje 2-0 (22:20, 21:12) nugalėjo portugalus Joao Petroda ir Hugo Campos. Ketvirtfinalyje 0-2 (18:21, 22:24) pralaimėjo olandams Steven van de Velde ir Matthew Immers. Grupės finale, dėl nedidelės A. Knašo traumos, buvo įskaitytas pralaimėjimas prieš australus Thomas Hodges ir Zacher Schubert.

„Beach Pro Tour Challenge“ turnyras Haikou Kinijoje

2023-11-05

Sveikiname iškovojus 19-tą vietą. Komanda B grupėje, deja, 0-2 (20:22, 15:21) pralaimėjo amerikiečiams Chaim Schalk ir Tri Bourne, o akistatoje dėl trečiosios vietos grupėje 1-2 (21:16, 18:21, 7:15) nusileido ispanams Pablo Herrera ir Adrian Gavira.

„Beach Pro Tour Challenge“ turnyras Indijoje

2023-10-22

Sveikiname iškovojus 9-tą vietą. Puikus startas – E grupės pusfinalyje 2-1 (21:16, 17:21, 15:11) palaužti prancūzai Bassereau Remi ir Lyneel Julien. Grupės finale įveikti austrai Mathias Seiser ir Laurenc Grossig 2-0 (21:13, 21:15). Tačiau aštuntfinalyje, po beveik valandą trukusios kovos, 1-2 (21:19, 17:21, 9:15) pralaimėjimas broliams iš Anglijos Javier ir Joaquin Bello.

ELITE 16 turnyras Paryžiuje

2023-10-01

Sveikiname iškovojus 17-tą vietą. Pirmasis kvalifikacinis varžybų ratas – 2:0 (21:17; 21:16) įveikti lenkai Piotr Kantor ir Jakub Zdybek. Tačiau po labai gražios ir dramatiškos kovos 1-2 (21:11, 14:21, 13:15) pralaimėjo žinomiems brazilams Pedro Solberg ir Guto Carvalhaes bei liko per žingsnį nuo pagrindinių varžybų.

Lietuvos čempionai

2023-08-27

Sveikiname 3-ią kart iškovojus geriausių Lietuvos paplūdimio tinklininkų titulą. Finale nugalėjo Artur Vasilvej ir Robert Juchnevič duetą. Turnyras visą savaitgalį vyko Vilniuje, aikštyne prie Baltojo tilto.

ELITE 16 turnyras Hamburge

2023-08-16

Sveikiname iškovojus 9-tą vietą. Lietuva pirmą kartą pateko į Top dešimtuką pasaulyje.

Europos čempionatas

2023-08-04

Sveikiname rezulatais Europos čempionate. Vienoje vykusiame turnyre Lietuvos atsovai užėmė 17-tą vietą.

Lenkijos taurės nugalėtojai

2023-07-30

Dižiajame finale 2:0 įveikė Lech/Jaroszczak porą. Tai paskutinis puikus turnyras prieš kelionę į Vieną, kurioje dalyvaus Europos čempionate

Puikus pasirodymas Portugalijoje vykusiame „Beach Pro Tour Challenger“ turnyre

2023-07-16

Penktoji vieta – aukščiausias P. Stankevičiaus ir A. Knašo pasiekimas tokio lygio turnyre. Už tai jiems atiteko 300 pasaulio reitingo taškų.

Pergalė atverė duris į Europos čempionatą

2023-06-18

Rugpjūčio 2-3 dienomis, Austrijoje, Stankevičiaus/Knašo tandemas kovos tarp 32-jų stipriausių Europos komandų! Laukite naujienų! Sveikiname su pirmąja vieta „Polish Beach Volleyball Tour Stalowa Wola“ turnyre.

Kova finale Madride

2023-05-16

Iškovota antroji vieta „Beach Volley Nations Cup Pool E - Madrid“ turnyre. Finalo priešininkai Austrijos rinktinė – Seidl/Pristauz. Pusfinalyje lietuviai susitiko su Slovėnijos rinktine.

Sezono pradžia Brazilijos turnyre

2023-04-16

Iškovota 9-ta vieta Brazilijoje „Beach Pro Tour Challenge Saquarema“ turnyre. C grupėje lietuviai susitiko su norvegais Berntsenu/Molu, lenkais Kantor/Rudol ir italais Lupo/Rossi.