Prekių pristatymas ir atsiėmimas


Užsakomų prekių suma turi būti ne mažesnė, nei 7,24 Eur.
Įsigytas prekes galite nemokamai atsiimti UAB „Blulita“ salone (Savanorių pr. 124, LT-03153, Vilnius) arba pasirinkti, kad prekė būtų pristatyta Jūsų nurodytu adresu.
 1. Nemokamas atsiėmimas parduotuvėse
  Elektroninėje parduotuvėje užsakytas prekes galite nemokamai atsiimti UAB Blulita salone (Savanorių pr. 124, LT-03153, Vilnius). Norėdami patys atsiimti prekes nemokamai, užsisakydami jas pasirinkite „Atsiimti parduotuvėje“. Atsiimant užsakymą turite:
  • pateikti užsakymo numerį;
  • pateikti asmens tapatybės dokumentą (asmens pasą, asmens tapatybės kortelę ar vairuotojo pažymėjimą)
 2. Kada atsiimti prekes?
  Paruošę Jūsų užsakymą, elektroniniu paštu informuosime, kad jau galite atvykti jo atsiimti. Po šio pranešimo per 3 darbo dienas lauksime Jūsų atvykstant. Jei manote, kad nespėsite atsiimti užsakymo per nurodytą laiką, būtinai praneškite apie tai elektroniniu paštu pagalba@blulita.lt, kitaip Jūsų užsakymas gali būti atšauktas.
  Prekes atsiėmimui paruošime per 1-2 dienas.
  Svarbu žinoti, kad:
  • pasirinkę už užsakymą mokėti banko pavedimu (ne iš blulita.lt puslapio), būtinai turite apie tai informuoti elektroniniu paštu pagalba@blulita.lt, kitaip užsakymas nebus atliktas;
  • atsiimti užsakymą gali tik jį pateikęs žmogus. Jei Jūsų pirkinį turi atsiimti kitas žmogus, užsakydami prekę būtent jį nurodykite kaip gavėją. Jei pirkėjas yra juridinis asmuo, reikia įgaliojimo atsiimti prekę;
  • UAB „Blulita“ salono darbo laikas: I - V: 8h - 17h; VI - VII: nedirbame
 3. Pristatymas į namus
  Užsisakydami prekę, pasirinkite, kad ji būtų pristatyta Jūsų nurodytu adresu. Už ją galite atsiskaityti mokėdami banko kortele, elektronine bankininkyste arba sumokėti grynaisiais prekę pristačiusiam kurjeriui.
  Įprastai prekės pristatomos per 1–2 darbo dienas nuo užsakymo pateikimo. Apmokant užsakymą pavedinimu prekes pristatysime per 4-5 darbo dienas.
  Kai užsakymas apmokėtas darbo dieną iki 9 val., užsakymas pristatomas per dvi darbo dienas. Kai užsakymas yra apmokėtas darbo dieną po 9 val., užsakymas pristatomas per 3 darbo dienas.
  Užsakius daugiau negu vieną prekę, jos gali būti pristatytos ne vienu kartu. Už tai papildomas transporto mokestis nėra taikomas.
 4. Pristatymo laikas
  Pirmadieniais–penktadieniais didžiuosiuose Lietuvos miestuose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Alytuje, Marijampolėje, Šiauliuose, Panevėžyje, Tauragėje, Telšiuose, Utenoje) galimi trys pristatymo laikų intervalai:
  • 8–14 val.
  • 14–18 val.
  • 18–22 val.

  Pirmadieniais–penktadieniais didžiųjų miestų rajonuose, rajonų centruose ir visur kitur Lietuvoje prekes pristatome:
  • 8–18 val.

  Šeštadieniais didžiuosiuose Lietuvos miestuose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Alytuje, Marijampolėje, Šiauliuose, Panevėžyje, Tauragėje, Telšiuose, Utenoje) prekes pristatome:
  • 8–14 val.
 5. Pastaba: pasirinkus užsakymo pristatymo laiko intervalą, užsakymas bus pristatytas pasirinktame intervale (dėl tikslaus pristatymo laiko, kurjeris su Jumis susisieks).

 6. Pristatymo kaina
  Prekes pristatome nurodytu adresu, jeigu mokėtina suma ne mažesnė nei 7,24 Eur. Prekių pristatymo kaina priklauso nuo bendros už prekes mokėtinos sumos ir užsakomų prekių svorio. Prekės:
  • iki 20 kg – 2,99 Eur;
  • iki 70 kg – 8,99 Eur;
  • iki 300 kg – 13,99 Eur;
  • ivirš 300 kg už kiekvieną papildomą 100 kg – 5,99 Eur.
 7. Pastaba: į Kuršių neriją prekes pristatome už papildomą 23,17 Eur mokestį.

 8. Papildomų paslaugų kainos
  Jei pageidaujate, galite užsisakyti prekių iškrovimo ir užnešimo paslaugą. Mokestis už prekes, kurių svoris 20–70 kg – 11,58 Eur. Šios paslaugos neužsisakius, prekės pristatomos Jūsų nurodytu adresu, tačiau neiškraunamos į namą ar butą neužnešamos.
  Dėmesio! Iškrovimo ir užnešimo į gyvenamąsias patalpas paslauga teikiama tik pasirinkus pristatymą iki 18 val. Po 18 val. šios paslaugos suteikti negalėsime.
  Savaitgaliais krovos darbai neatliekami.